PROGRAMOVÁNÍ FUNKCIONALIT NA MÍRU

Programování funcionalit na míru vašim potřebám je hlavním podílem naší práce. Naši práci vždy nahráváme na youtube takže si zákazník může ověřit co náš programátor na projektu dělal. Jsme plně transparentní. Naše služby obsahují hlavně programování funcionalit na WordPress weby. Jedná se hlavně o návrh vlastních ci předpřipravných pluginů a šablon. Pro konzultaci těchto řešení nás kontaktujte.

Co všechno děláme pro vaše projekty?

Monitoring webu. Sledování aktivit na webu a monitorování výpadků a chyb.
Pravidelná záloha dat a kontrola její funkčnosti.
Zajištění provozu WordPressu na HTTPS. Získání a instalace SSL certifikát.
Aktualizace pluginů, šablony a jádra WordPressu
Optimalizace rychlosti načítání stránek. Aktivace cache, optimalizace obrázků, odstranění nepotřebných pluginů.
Zabezpečení WP (např. ochrana proti nevyžádanému softwaru). Nastavení správných práv k souborům, kontrola aktivovaných pluginů atd.
Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO). Nabízíme konzultace, SEO audity, analýzy klíčových slov, tvorbu obsahu, copywriting a budování zpětných odkazů. Poradíme vám i s marketingovou propagací.
Rychlá pomoc při řešení problémů.

Chcete s námi konzultovat váš projekt?

Statické stránky jsou základní stránky webu, jejich obsah zůstává víceméně stálý. Jedná se např. o stránku O nás, Kontakty, Služby, Ceník apod.
Na WordPressu může mít i e-shop díky pluginu WooCommerce, který byl zveřejněn v září 2011. V březnu 2020 byla vydána jeho rozsáhlá aktualizace (WooCommerce 4.0), která přináší vylepšené přehledy a nové nástroje pro správu obchodu.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Věnujeme se vývoji webových stránek a eshopů. Jedná se hlavně o weby založené na platformě WordPress. S radostí Vám pomůžeme s vaším projektem, ať už se jedná o eshop či jen drobné úpravy vašeho blogu na WordPressu
Napište nám
arrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram